Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.395 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 12 × 11 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Type-C Rechargeable Table Lamp |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Shape | DIY |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | KFV |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.