Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.304 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 12 cm |
| Model Number | night light |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | ce, ROHS |
| Shape | Round |
| Battery Type | LITHIUM ION |
| Power Generation | SWITCH |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | newstyle |
| Is Smart Device | no |
Instock
There are no reviews yet.