Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 10cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 3V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | No |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, none |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Shape | Animal |
| Power Generation | Touch |
| Origin | Mainland China |
| Type | Night Light |
| Item Type | Night Lights |
| Wattage | 0-5W |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | super-cheese |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.