Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Motion Sensor light, PIR Motion Sensor light |
| Usage | EMERGENCY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | aluminum |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Shape | Long Strip |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Power Generation | motion |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | HUAJIANZM |
| Power Source | DC, Rechargeable Battery |
| Brand | HUAJIANZM |
| Light color | 3000K/4000K/6000K in One Lamp |
| Power supply | TYPE-C USB/Micro USB |
| Size | 10cm/20cm/30CM/40CM/60CM |
| Exterior color | Black/Silver |
| Function1 | Stepless dimming |
| Function2 | Toggle light color |
| Function3 | Night sensing mode |
| Application1 | Cabinet light |
| Application 2 | Reading light |
| Application 3 | Night light |
| Application 4 | Kitchen light |
| Application 5 | Wardrobe lamp |
| Dropshipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.