Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | E27 PIR LED Motion Sensor Bulb |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 90-260V, 220V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | CCC, ce |
| Shape | Round |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 16-20W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Brand Name | AvvRxx |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | AC |
| function1 | Human body induction bulb |
| function2 | led bulb led lamp |
| function3 | led bulb e27 |
| function4 | bombilla led |
| function5 | bombilla inteligente |
| function6 | E27 universal safety night light |
| function7 | bombilla inteligente |
| function8 | led bulb e27 |
| function9 | e27 led bulb |
| function10 | led bulb led lamp |
| function 11 | led bulb e27 |
| function 12 | 9W light bulb |
| function 13 | 12W light bulb |
| function 14 | 15W light bulb |
| function 15 | 18W light bulb |
| function 16 | 20W light bulb |
| Factory stock | Support retail and wholesale |
Instock
There are no reviews yet.