Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Application | Bed Room |
| Features | 9cm/19cm PIR Motion Sensor |
| Model Number | 9cm/19cm PIR Motion Sensor |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Tolerance | 1% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | IRON |
| Warranty | 1year |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS, UL, UL, RoHS, FCC, CQC, CE, CCC |
| Voltage | 6V |
| Power Source | DC |
| Brand Name | YICLOUD |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
Instock
There are no reviews yet.