Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Dining Room |
| Features | Down Light With Switch USB |
| Model Number | 1W/3W Cabinet Spotlihgt |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Tolerance | 3% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Finish | NICKEL |
| Warranty | 2 Years, 2 Years |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Power Source | DC |
| Brand Name | kpslucerna |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Power | 1W/3W |
| Input Volage | 5V |
| CRI | 80Ra |
| IP Rate | IP52 |
| Main Material | Aluminum |
| Cable | 1500mm USB cable |
| Working Temperature | -30℃~+50℃ |
| Certificate | CE RoHS |
Instock
There are no reviews yet.