Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Application | Dining Room |
| Features | Jewelry Cabinet Spot lights |
| Model Number | 1W 3W Mini LED Spotlight |
| Usage | Industrial |
| Power Tolerance | 2% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 2 years |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | khelse |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Jewelry Showcase Lighting | Mini Commercial Lighting Ceiling Spotlight |
| 1W 3W Led Cabinet Mini Spot Light | 110V 220v Downlight |
| Cabinet Mini Spotlights | Jewelry Show Ceiling Light Lamp |
| Adjustable angle small spotlight | 360 degrees rotatable Jewelry display Lamp |
| Multicolor light spotlight | Counter wine cabinet display lighting |
Instock
There are no reviews yet.