Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Foyer |
| Features | Spotlight |
| Model Number | MC03 60A-2W/3W |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Tolerance | 5% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Polished Chrome |
| Warranty | 5 years |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Brand Name | Ohlite |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Power | 2W/3W |
| LED | 5050 LED |
| CRI | 80Ra |
| Luminous Flux | 100-130Lm/W |
| Input Voltage | DC12V/24V |
| Beam Angle | 30°/60° |
| IP Rate | IP65 |
| Main Material: | Aluminum |
| Dimension | D32XH34mm |
| Cut Holes | D27mm |
| Cable | 170mm |
| Working Temperature | -30℃~+50℃ |
| Certificate | CE RoHS |
Instock
There are no reviews yet.