Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7 × 2 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Application | Foyer |
| Features | High Brightness LED FloodLight |
| Model Number | FL-IP22 |
| Power Tolerance | 8% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CCC, CE |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | Hunta |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
Instock
There are no reviews yet.