Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Features | 12V Super Mini Spotlight |
| Model Number | KPS-01 |
| Usage | HOLIDAY, Room Decorative Light, KTV, Ceiling Stairs Walkways Courtyards Cabinet Corridor Light |
| Power Tolerance | 3% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Finish | NICKEL |
| Warranty | 2 Years |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Brand Name | kpslucerna |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Power | 0.5W |
| Light Beam Angle | 30° or 120° |
| Cut hole | 10mm |
| Color Temperature | Warm White3000K, Nature White4000K, Cold White 6000K |
| Lamp color | Silver, Black |
Instock
There are no reviews yet.