Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 5 cm |
| Application | Bed Room |
| Features | 5V LED Spot |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Tolerance | 5% |
| Body Material | aluminum, Aluminum |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 5 Year, 5 years |
| Certification | ce, FCC, GS, LVD, ROHS, SAA, UL, UL, SAA, RoHS, LVD, GS, FCC, CE |
| Voltage | 6V |
| Power Source | DC |
| Brand Name | Aladsd |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Spotlight |
| Model | 1W 3W 5V LED Lamp |
| Input voltage | DC5V |
| Light source | Epistar |
| CRI | 80Ra |
| Luminous Flux | 1W 100Lm, 3W 280Lm |
| Beam angle | 30 Degree |
| Lifespan | 50, 000h |
| Features 3 | Mini LED Spotlights |
| Protection class | IP42 |
| Features 2 | Rotatable Angle |
| Features 4 | Jewelry display light |
Instock
There are no reviews yet.