Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | COB Strip |
| Average Life (hrs) | 5000h |
| Certification | ce, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | COB |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | RGBCW |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 320leds/m |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | 3000k, 4000k, 6000k |
Instock
There are no reviews yet.