Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.458 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | Festive neon LED strip light |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 30000 |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 3.84W/m |
| Occasion | bedroom |
| Specifications (light beads / m) | 120 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | CHNAITEKE |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 120leds/m |
| Waterproof | Yes |
Instock
There are no reviews yet.