Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 2 cm |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | Neon sign |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 50000Hrs |
| Certification | FCC, UL, ROHS, ce |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 11.52W/m, 8.64W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | Other |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | XUNATA |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 120leds/m |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | Yes |
| Color Temp(K) | 2700-3500K, 6000-6500K |
Instock
There are no reviews yet.