Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.453 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 7 cm |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | 220v2835 |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 8.64W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 120 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | BZT |
| Voltage | 220V |
| LEDs Number/M | 120LEDs/m |
| LED Chip Brand | Edison |
| Waterproof | Yes |
| Color Temp(K) | White(6000K)/Warm White(3200K) |
Instock
There are no reviews yet.