Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | USB 5050 RGB Strip |
| LED Chip Model | SMD5050 |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | ce, ROHS, UL |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 2.88W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 60 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | coolo |
| Voltage | 5V |
| LEDs Number/M | 60pcs/m |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
Instock
There are no reviews yet.