Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | COB LED Strip with Motion sensor |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | ce, EMC, LVD, ROHS, UL |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | COB |
| Occasion | bedroom |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | HEGEHE |
| LEDs Number/M | 320 |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | 2800k-6500k |
| Voltage | 5V |
Instock
There are no reviews yet.