Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | 12v cob |
| LED Chip Model | COB |
| Average Life (hrs) | 50000h |
| Certification | ce, FCC, ROHS, UL |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | COB |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 320LED/m |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | OuuZuu |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 320LED/m |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | 3000k/400ok/6000k |
| Function 1 | LED Strip Light |
| Function 2 | COB LED Strip Light |
| Function 3 | Led Lights |
| Function 4 | DC12V LED Strip Light |
| Function 5 | DC24V LED Strip Light |
| Function 6 | 320 LEDs LED Strip Light |
| Function 7 | 320 LEDs COB LED Strip Light |
| Function 8 | Flexible tape |
| Function 9 | LED COB lamp |
| Function 10 | Home Lighting |
| Function 11 | Home lighting decoration |
| Function 12 | High brightness LED |
| Function 13 | High brightness LED Strip Light |
| Function 14 | LED strip light COB |
| Function 15 | LED strip light 3000-6500K |
| Factory stock | Support retail and wholesale |
Instock
There are no reviews yet.