Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | motion |
| Model Number | 2835 |
| LED Chip Model | SMD2835 |
| Average Life (hrs) | 50000 hour |
| Certification | ce |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Power Consumption (W/m) | 5.76W/m |
| Specifications (light beads / m) | 60 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | ggbingo |
| Voltage | 12V |
| LEDs Number/M | 60 |
| LED Chip Brand | Cree |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | White (6000K-6500K), Warm White(2800K-3000K) |
Instock
There are no reviews yet.