Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Max Speed | 0.5m/s |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | 220v |
| Brand Name | JIJIE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| texture of material | Plastic / plastic |
| Specifications | 26.5*15.5*9.5cm |
| Packing method | Color box |
| Simulation model category | Animals and plants |
Instock
There are no reviews yet.