Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.186 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | SWITCH |
| Certification | ce, EMC, ROHS |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | Mexllex |
| Voltage | 24V |
| Waterproof | Yes |
| Color | RGB |
Instock
There are no reviews yet.