Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | motion |
| Average Life (hrs) | 30000 |
| Certification | ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | COB |
| Power Consumption (W/m) | 11.52W/m |
| Occasion | bedroom |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | SHICUO |
| Voltage | 90-260V |
| LEDs Number/M | 320 |
| LED Chip Brand | Epistar |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | 3000-6000 |
Instock
There are no reviews yet.