Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 6 × 6 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Generation | light |
| Model Number | 65ud6326 TCL 65D6 6X8 3030 LX20180521 |
| Average Life (hrs) | 100000 |
| Certification | ce |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | bedroom |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | beented |
| Voltage | 90-260V |
| Waterproof | No |
Instock
There are no reviews yet.