Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | Led lights for room Usb Led Light Led Strip Christmas Lights |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | ce |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Power Consumption (W/m) | 2.88W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | NIMIMOON |
| Voltage | 5V |
| LEDs Number/M | Decoration Bedroom Kitchen Led Light Garlands Tv Backlight |
| Waterproof | Yes |
| Color Temp(K) | Festoon Led Light Rgb Tape Led Lights For Room Decoration Outdoor |
Instock
There are no reviews yet.