Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 1 × 1 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Generation | SWITCH |
| Model Number | UE55NU6900 UN55NU7300 STS550AU9 BN96-46033A LM41-00566A 00613A |
| Average Life (hrs) | 100000 |
| Certification | ce |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | SMD |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | beented |
| LEDs Number/M | 1 |
| Waterproof | No |
| Color Temp(K) | 1 |
Instock
There are no reviews yet.