Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Use | Shooting |
| Brand Name | SYQT |
| Height | 4.7inch |
| Width | 1.5inch |
| Type | Alloy Slingshot |
| Outside width | 3.1inch |
| Weight | about 170g |
| color | Wood color |
Instock
There are no reviews yet.