Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.381 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Finish | None |
| Features | 85-265V |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | RoHS, CE, CCC, CCC, ce, ROHS |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 0.45kg |
| Power Source | DC |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Brand Name | CHEGIT |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Number of Blades | 3 |
| Body Material | ABS, Plastic |
| Applicable space | Living room/bedroom/study |
| Light color | white light, warm light, neutral light |
| Functions | stepless dimming, 3-gear wind speed, timing function, sleep mode |
| Base | E27 screw mouth |
| Power | 30W |
| Voltage | 85-265V |
Instock
There are no reviews yet.