Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | <60 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Finish | Polished Steel |
| Blade Size | Diameter 14cm |
| Features | 2 in 1 fan light |
| Model Number | CPH-008 |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | VDE, UL, SAA, RoHS, pse, LVD, GS, FCC, EMC, CQC, CCC, CCC, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Brand Name | ZODOLAMP |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Number of Blades | 3 |
| Body Material | ABS |
| Remote control style function | stepless dimming, Three wind speed adjustment, Timing function, sleep mode |
| Product advantages | 2 in 1 fan light |
Instock
There are no reviews yet.