Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.372 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Features | Light Bulb Fan |
| Model Number | Ceiling Fan Lamp |
| Is Dimmable | No |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | none, none |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 200 g |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Style | Modern Style |
| Number of Blades | 3 |
| Body Material | ABS |
| Ceiling Fan Lamp | LED Mini Ceiling Fan |
| Modern LED Ceiling Fan | Chandelier Ceiling Fan |
| Socket Fan Light | Indoor Ceiling Fan Light |
| Light Bulb Fan with Socket | Small Ceiling Fan Light |
Instock
There are no reviews yet.