Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.906 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 33 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Features | Smart Silent Ceiling Fan Light |
| Model Number | Ceiling Fan Light |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | none, none |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 1000 g |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Brand Name | alloet |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Body Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.