Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Finish | Spray Paint |
| Features | fan light lamp |
| Model Number | fan light lamp |
| Is Dimmable | No |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | CE, CCC, CCC, ce |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 3.4kg |
| Power Source | AC |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | veldwind |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Number of Blades | 3 |
| Body Material | ABS, IRON |
Instock
There are no reviews yet.