Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Features | star music light |
| Model Number | star music light |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | ce, ROHS |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 300g |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Power Source | AC |
| Brand Name | Ligghig |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Number of Blades | 4 |
| Socket type | E27 |
| Lumens | 1500 lumens |
| Bluetooth | Version 5.0 |
| Voltage | 86V-265V |
| Number of lamp beads | 115pcs |
Instock
There are no reviews yet.