Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 35 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | <60 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | None |
| Finish | Spray Paint |
| Blade Size | 96 132cm |
| Features | 3 Blades No Light |
| Model Number | PL-7221B |
| Is Dimmable | No |
| Is Bulbs Included | No |
| Certification | ce, CE |
| Weight | 7 |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC, Electric |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 2 years |
| Number of Blades | 3 |
| Body Material | ABS, IRON |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power (W) | 35W |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Type | Air Cooling Fan |
| Installation | Ceiling |
| Blade material | ABS 3pcs |
| Size | 96 132cm |
Instock
There are no reviews yet.