Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Features | LED Smart fan light |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | No |
| Certification | UL, CE, ce, UL |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 0.450kg |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Power Source | AC |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Number of Blades | 3 |
| Body Material | ABS |
| Power | 30W |
Instock
There are no reviews yet.