Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Blade Size | 7 |
| Model Number | AL-001 |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | RoHS, FCC, CE |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 2.4kg |
| Power Source | AC |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Brand Name | ludengchaoshi |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 1 |
| Body Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.