Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Finish | None |
| Blade Size | 48cm |
| Features | wood grain fan |
| Model Number | ceiling fan with light |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | RoHS, LVD, GS, FCC, EMC, ce, EMC, FCC, LVD, ROHS |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 640g |
| Power Source | AC |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | ZEROUNO |
| Style | Contemporary |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 1 years |
| Number of Blades | 6 |
| Body Material | ABS |
| Attribute 1 | ceiling fan with light |
| Attribute 2 | e27 fan |
| Attribute 3 | ventilador luz led de techo |
| Voltage | AC100~240V |
Instock
There are no reviews yet.