Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Finish | None |
| Blade Size | 52cm |
| Features | 2 in 1 fan and light |
| Model Number | 2587 |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | CCC, CCC |
| Base Type | e27 |
| Weight | 800g |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Brand Name | XCLuuHY |
| Style | Contemporary |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 1 Years |
| Number of Blades | 6 |
| Body Material | ABS |
| Illumination Power | 22W |
| Manufacturer | Dingdian |
| Voltage | 85-265V |
Instock
There are no reviews yet.