Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.408 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Finish | Polished Chrome |
| Blade Size | 6 |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | ce |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 327g |
| Power Source | DC |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED |
| Brand Name | saimili |
| Style | Contemporary |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Number of Blades | 5 |
| Body Material | Plastic |
Instock
There are no reviews yet.