Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Finish | None |
| Blade Size | 46cm |
| Features | Big copper motor |
| Model Number | ventilador luz led de techo |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | RoHS, LVD, FCC, EMC, CE, ce, EMC, FCC, LVD, ROHS |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 0.65kg |
| Power Source | AC |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | ZEROUNO |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 3 year |
| Number of Blades | 6 |
| Body Material | ABS |
| Name 1 es: | ventilador luz led de techo |
| Name 2 es: | ventilador de techo con luz |
| Name 3 pl: | lampa sufitowa wentylator |
| Name 4 fr: | plafonnier led et ventilateur |
| Name 5 es: | ventilador de techo |
| Name 6 it: | lampada con ventilatore da soffitto led |
| Name 7 es: | bombilla con ventilador |
| Name 8 pt: | ventilador de teto |
Instock
There are no reviews yet.