Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.551 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 53 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Control Method | REMOTE CONTROL |
| Number of Lights | >8 |
| Finish | None |
| Blade Size | 38cm |
| Features | 2023 new ceiling fan |
| Model Number | LF03C02 |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | CE, CCC, CCC, ce |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 3KG |
| Item Type | Ceiling Fans |
| Light Source | LED bulbs |
| Power Source | AC |
| Brand Name | IRALAN |
| Style | Modern Style |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 2 years |
| Number of Blades | 5 |
| Body Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.