Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.722 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 20 × 20 cm |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Model Number | QTG129 |
| Technics | Forged |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | Polished Steel |
| Warranty | 2 year |
| Base Type | E14 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | MSZGJY |
| Certification | CCC, ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | Glass Stone |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.