Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 65 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Model Number | BC-1935 |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | > 20 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 1 year |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | QIYIMEI |
| Certification | CCC, ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | Yes |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Material | Metal |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.