Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Place | Master Bedroom, other bedrooms |
| Lampshade Color | black |
| Model Number | FLDDL1200 |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | FLDY |
| Certification | CCC |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Usage 1: | chandelier |
| Usage 2: | Restaurant lights |
| Usage 3: | Nordic Chandelier |
| Usage 4: | Bar chandelier |
Instock
There are no reviews yet.