Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | study, Master Bedroom, Hotel Room |
| Model Number | YX-A1001 |
| Technics | Painted |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | G9 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | xiuxiu |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC, none |
| Power Source | AC |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | Glass Stone |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.