Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 122 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | study, Hotel Hall |
| Lampshade Color | WHITE, black |
| Model Number | DTA5944 |
| Technics | Plain Dyed |
| Warranty | 1year |
| Origin | Mainland China |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | JBXZM |
| Certification | CCC |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.