Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 253 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Place | Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Room |
| Lampshade Color | WHITE, black, Silver, Gold |
| Model Number | JK-X1-01 |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | Polished Copper |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | GU10 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | wongshi |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 1-3square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Name | Nordic Modern Concise Pendant Light Black Chandelier |
| Features | Simple bedside pendant light adjustable angle dining room chandelier |
| hanging wire | cord wire 200CM(adjustable ) |
| GU10 LED bulbs | Replaceable |
| bulb | including LED GU10 bulb |
| style | nordic modern style Modern Concise |
Instock
There are no reviews yet.