Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.954 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | <60 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | Red, Yellow |
| Model Number | BL2414 |
| Technics | Plain Dyed |
| Number of light sources | 1 |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Japan Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | ceropegia |
| Certification | ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Material | Stone |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.