Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 60 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Lampshade Color | WHITE |
| Model Number | JHL8001 |
| Number of light sources | 1 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | HANDFUII |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC |
| Power Source | AC |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.