Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Lampshade Color | black, green, GRAY, Yellow |
| Model Number | YX-A1001 |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 3 YEARS |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | xiuxiu |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, LVD, ROHS, SAA, VDE, EAC |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Material | Metal |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.